Fotografia


Dobra sesja fotograficzna wymaga odpowiedniej oprawy technicznej. Nowoczesny sprzęt fotograficzny, to istotny czynnik wpływający na jakość zdjęć. Profesjonalny retusz i obróbka zdjęć zgodnie z obowiązującymi trendami i wytycznymi klienta. W efekcie powstają kampanie, które przyciągają uwagę i wyróżniają się spośród setek innych ujęć.

Sprawdź

Fotografia


Sesje zdjęciowe Łódź

Film


Filmy Reklamowe Łódź

Film


Scenariusz, storyboards, korekcja barwna, animacje czy udźwiękowienie to tylko kilka elementów świetnego filmu. Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez agencje reklamowe, oferujemy szybką realizację zdjęć przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu usługi. Najwyższa jakość filmów to podstawa. Idealnie odwzorowane kolory i szczegóły w detalach to nasze drugie imię.

Sprawdź

Ujęcia z drona


Filmowanie i zdjęcia z lotu ptaka w najwyższej jakości 4k. Doświadczeni operatorzy zrealizują każdy pomysł. Poznaj atrakcyjną perspektywę. Wykonujemy materiały dokumentacyjne dla firm budowlanych, agencji nieruchomości oraz deweloperów. Modne panoramy 360 nie stanowią dla nas problemu. Profesjonalnie stworzymy ortofotomapy i NMT w oparciu o fotogrametrię dronów. Numer świadectwa: PL.44960.UAVO

Sprawdź

Ujęcia z drona


Ujęcia z drona Łódź